20 рейсов, которые будут стоить 9 евро уже этим летом

 

Эта статья была обновлена и теперь находится здесь — https://davay.info/?p=176

 

 

 

 

Алексей Кучер
Лоукост-аналитик, консультант. Пишу о лоукост тревеле с 2014-го. Бесплатно подбираю лоукост билеты для украинцев с 2017-го.

41 комментарий

 1. Цікаво, що з Польщі до Нью-Йорка дешевше через Київ, ніж той самий рейс якщо брати квиток і летіти з Києва. Питання до знатоків: Чи можливо взяти квиток з Варшави, а підсісти на нього в Києві. Чи будуть якиїсь проблеми? Бо не хочеться їхати до Варшави , звідти летіти до Борисполя а вже звідти до аеропорту Кеннеди в Нью-Йорку ?

 2. Я не вижу дешевых цен на перелет из Португалии в Украину. Доброго времени суток. Я просмотрела что-то или таки права?

  1. Добрый день, по Украине «ловкость))» не летает. Но есть рейсы МАУ с очень низкими ценами, минус — за 4-8 месяцев нужно билеты покупать.

  1. Дякую, гарна стаття, тольки й вона не повна.

   Поперше, у більшості випадків ціна не зростає в процессі покупки. Так відбувається лише коли данні не оновлені. Ця проблема існує, але вирішити її не виходить, бо ціни змінюються.

   Подруге, існує інший підхід до таких подорожей. Ви купуєте квиток із Варшави, і отримуєте Варшаву як подарунок. Ви можете прожити там кілька днів — ви потрапили сюди «безкоштовно».

   І трете — до нас прийшов RyanAir і тому з жовтня приводу для нашої дискусії більше не існує))

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *