Всі новини про RyanAir в Україні: залишилось 2 дні

15 березня RyanAir оголосить про вихід на український ринок.

Про це напередодні в Facebook повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

В Мінінфраструктури також анонсували проведення прес-конференції 15 березня за участі Омеляна та комерційного директора компанії Ryanair Девіда О’Брайана.

Що треба знати про Ryanair

Ryanair — ірландський лоукостер, найбільша бюджетна авіакомпанія в Європі. Авіаперевізник базується в Дублінському міжнародному аеропорті та лондонському Станстеді.

Датою заснування Ryanair вважається 1985 рік, коли родина Тоні і Кріса Райанів та ірландський бізнесмен Лайем Лонерген заснували компанію Guinness Peat Aviation.

Тоді компанія літала за єдиним маршрутом Уотерфорд — аеропорт Гатвік (Лондон) на бразильському пропелерному літаку Embraer Bandeirante на 15 місць.

У 1990 році компанія змогла купити перший великий літак — Boeing 737-200, що дозволило їй збільшити кількість пасажирів. Разом з тим компанія працювала в збиток.

Пізніше власники бізнесу довірили управління компанією Майклу О’Лірі, який перед тим детально вивчив в США досвід роботи бюджетних авіаперевізників.

Ryanair стала по-справжньому бюджетною авіакомпанією — вона відмовилася від бізнес-класу, дорогих аеропортів і перельотів на довгі дистанції. В результаті з 82 тис. пасажирів в 1991 році компанія досягла 2,25 млн пасажирів у 1995 році. За 20 років цей показник зріс до 86 млн пасажирів.

RyanAir у цифрах

Cьогодні Ryanair виконує понад 1800 щоденних рейсів з 86 баз, що з’єднують понад 200 пунктів призначення в 33 країнах. У компанії працюють понад 11,5 тис. осіб. Чиста виручка компанії за ІІІ квартал 2016 року становила 94,7 млн євро.

 

Надійність, пунктуальність та обмеження

Ryanair минулого року зайняла 34-е місце в списку найнадійніших авіаперевізників світу за версією німецької аудиторської компанії Jacdec.

З моменту її заснування у компанії жодного разу не було аварій, які спричинили за собою людські жертви.

Разом з тим, в 2012 році відзначалося збільшення кількості аварійних посадок, пов’язаних з нестачею пального на борту. Через це у мережі над компанією почали жартувати.

При цьому на ірландський лоукост можна сміливо покластися, якщо ви летите на важливу зустріч або відправляєте в поїздку родичів та хочете звести до мінімуму ймовірність запізнення: Ryanair увійшла до ТОП-10 найбільш пунктуальних компанії світу.

Також за підсумками минулого року Ryanair увійшла до десятки найзручніших лоукостів. Рейтинг, складений експертами інтернет-портал про комерційну авіацію Flight Report, очолила нідерландська Transavia.

Експерти враховували такі критерії як комфорт в салонах, ставлення персоналу до пасажирів, наявність Wi-Fi, системи розваг, харчування та інше.

Також над Ryanair часто жартують через бажання авіа-компанії економити на всьому. Пасажири жартома говорять, що компанія планує відмовитися від другого пілота в усіх літаках, щоб платити меншу зарплатню або, що Ryanair  планує замінити сидячі місця на стоячі, щоб у салон літака вмістилося більше пасажирів. Пасажири навіть очікують, що підставка для їжі скоро стане платною.

Як купувати лоукост білети

Рейси за 15-30 євро існують в Україні вже зараз.

Обирайте дату тут.

 

Як знайти такі ціни

Щоб побачити всі рейси лоукостерів та акції звичайних авіакомпаній замість міста, обирайте країну. Якщо з України нема дешевих квитків — йдіть далі: Польща, Угорщина, Словаччина…

У вікні дати обирайте «Весь месяць», потім «Самий дешевий месяць» і побачите найдешевші дати 2017.

Така технологія доступна на пошуковому сайті.

 

Джерела: how2go.infoepravda.com.ua

Leave a Comment

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *